سوالات برنامه نویسی

سوال بپرسید, جواب بگیرید و با انجمن های ما در سرتاسر دنیا در ارتباط باشید.

آکادمی ایران ام کیو ال انجمن سوالات MQL4 عدم اجرای اکسپرت استاد

• عدم اجرای اکسپرت استاد

نوشته شده توسط marsenlove در 2024-07-02 در 9:29 ب.ظ

سلام و ادب

با تشکر فراوان شروع کنم که دوره بسیاااااااااااااااااااااار عالیست و دقیقا چیزی هست که من نیاز داشتم احسنت. با دوره های دیگه قابل قیاس نیست تازه رایگانه!

برادر مشکلی هست که نیاز به راهنمایی دارم.

من با دو مشکل روبرو شدم:

۱. کدهای شما را نه کپی بلکه خودم تایپ می کنم تا یاد بگیرم، ایراد عجیبی پیش اومد مثال درس ۱۲ دوره متوسطه کد شماره https://t.me/MQLRisegroup/30 که میشه question26 کد شما اجرا می شد کد من نه، مجبور شدم به دقت غلط یابی کنم باز هم نشد، با غلط صفر باز هم نشد! مجبور شدم مو به مو نقطه به نقطه بدون تغییر مطابق فایل شما درست کنم یعنی خط ۲۵ من با خط ۲۵ شما مثلا برابر بود اون وقت شد! آخه چرا؟ و نهایتا از کد خودم و شما خروجی منطقی برای فایل ها داشتم.

۲. مورد دیگه کد شما را حدود دوهفته هست در متا میزارم زیر تست از تاریخ ۱ الی دو ماه تایم ۵ و ۱۵ و ۱ و ۴ عجیبه خروجی نمیاره! یا خروجی بسیار کمی میاره، یه روز دیگه میگیرم خروجی میاره و نمی فهمم دلیلش چیه، امروز برای شما دو معامله در تایم ۵ دقیقه فقط در یک ماه نشون میده که قطعا بیشتره اصلا گیج شدم و درک نمی کنم چی به چیه روند آموزشم فعلا قطع شده
    اگر تلگرامتونو داشتم بهتر و با گفتار و عکس پیام میدادم.

سپاس گذارم. تشکر و ممنون.

حسین پاسخ داد 1 ماه، 2 هفته پیش 2 اعضا · 1 پاسخ
  • 1 پاسخ
  • حسین

مدیر کل
    2024-07-24 در 5:13 ب.ظ

سلام ؛ ممنون بابت نظرتون
    بیبین در کد نویسی یک حرف بزرگ یا کوچیک ممکنه ایراد ایجاد کنه
    شماره خط مهم نیست
    یه تعغیر خیلی کوچیک ممکنه کدتون خطا بده ، خطا رو نشون میدادید بهتر بود
    در مورد بکتست هم ، کلا این برنامه خاصی نیست ، باید کار کنه مگر اینکه متاتریدر که استفاده میکنید دیتا درستی نداشته باشه یا اپدیت نباشه

برای پاسخ دادن وارد سایت شوید.