سوالات برنامه نویسی

سوال بپرسید, جواب بگیرید و با انجمن های ما در سرتاسر دنیا در ارتباط باشید.

آکادمی ایران ام کیو ال انجمن سوالات MQL4 بازشدن پوزیشن تکراری

• بازشدن پوزیشن تکراری

نوشته شده توسط sajad در 2024-05-27 در 8:52 ب.ظ

سلام، من در حال نوشتن به اکسپرت هستم، مشکل اینجاست شرطی که نوشتم با هر بار ایجاد کندل جدید اجرا میشه و یک پوزیشن باز میکنه، من میخوام فقط یکبار شرط اجرا شه و اینکه اکسپرت هم زمان روی چند جفت ارز اجرا هست، یعنی اگه شرط روی یورو به یو اس دی یک پوزیشن گرفت، دیگه روی این ارز باز نکنه و اگه شرط مثلا روی یو اس دی جی پی برقرار شد اونجا یک پوزیشن باز کنه و به همین منوال، خلاصه هم زمان روی هر ارز فقط یک وزیشن بگیره،ممنون راهنمایی بفرمایید

حسین پاسخ داد 4 ماه، 2 هفته پیش 2 اعضا · 1 پاسخ
  • 1 پاسخ
  • حسین

مدیر کل
    2024-06-04 در 10:44 ق.ظ

سلام برای هر چارت از مجیک نامبر خاصی استفاده کنید ، هم چنین ، قبل از پوزیشن گیر چک کنید از اون مجیک نامبر پوزیشنی نباشه ، یعنی چک کنید که تعداد پوزیشن ها اون مجیک نامبر برابر با 0 باشه

برای پاسخ دادن وارد سایت شوید.

Notice: ob_end_flush(): Failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/iranmqlc/public_html/wp-includes/functions.php on line 5427

Notice: ob_end_flush(): Failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/iranmqlc/public_html/wp-includes/functions.php on line 5427

Notice: ob_end_flush(): Failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/iranmqlc/public_html/wp-content/plugins/really-simple-ssl/class-mixed-content-fixer.php on line 107